SKS z siatkówki z Kasią Skowrońską - Dolatą - 25 maja 2011 r
W środę, 25 maja br. uczennice szkoły podstawowej oraz gimnazjalistki uczestniczyły w niecodziennych zajęciach SKS z piłki siatkowej. Ich gościem byłas wysoka (189 cm), urodziwa, znana polska siatkarka - Katarzyna Skowrońska - Dolata.
Część pierwsza spotkania, wzorem programów rozrywkowych, miała rozładować panujące od tygodnia wśród dziewcząt napięcie. Padały więc pytania typu: ulubiony kolor, potrawa, szkolne przezwisko, numer buta, ulubiony (poza WF oczywiście) przedmiot w szkole i ten najmniej lubiany, itp. Trema ustąpiła. Później Kasia opowiadała o sobie, o początkach swojej kariery i o najbliższych planach. Wiemy, że kolejny sezon spędzi w dalekich Chinach. Najbardziej oczekiwany przez dziewczęta moment, to rozegranie kilku setów "pod okiem" Kasi. Było nerwowo ale cenne i życzliwe uwagi naszego gościa wywołały oczekiwany uśmiech na twarzach młodych siatkarek. Frekwencja na zajęciach była prawie stuprocentowa, z wyjątkiem czterech gimnazjalistek, które wyjechały na zaplanowaną dużo wcześniej wycieczkę klasową.
Autografom i zdjęciom nie było końca. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Szkoda, że tak krótko… - dało się słyszeć tu i ówdzie. Kasi życzymy udanego sezonu i jeszcze raz dziękujemy za blisko półtoragodzinne zajęcia.