Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej zostały odwołane.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

Gra miejska "Gram o zdrowie"
g124 kwietnia odbyła się gra miejska dla uczniów klas IV pt. "Gram o zdrowie", przygotowana przez uczniów klasy VIIb wraz z wychowawcą. Dzieci wraz z opiekunami udały się w poszczególne punkty w Obrzycku według instrukcji i wykonały zadania m.in.: notatka na temat anoreksji i anemii, rozpoznanie po smaku jaki to sok, ułożenie puzzli nt. zdrowej żywności, obliczenie ceny produktów potrzebnych do wykonania koktajlu oraz rozpoznanie po zdjęciu jaki to owoc? Nie obyło się też bez konkurencji sportowej, czyli pokonanie jak najszybciej drużynowo toru przeszkód. W szkole na uczestników czekała również zdrowa krzyżówka oraz quiz dotyczący witamin i składników odżywczych. Na koniec każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz galaretkę z owocami. Pogoda trochę płatała nam figle ale grupy się nie poddały i z radością wędrowały ulicami miasta w celu wykonania zadań. Każdy wyszedł zadowolony i uśmiechnięty.
 g2  g3  g4 g5 
 g6  g7  g8  g9