Facebook

XXXVII Ogólnopolski Rajd do Kobylnicy

altDnia 6 kwietnia br. mało liczną grupą z p. L. Kaczmarek i p. S. Pochłopień wybraliśmy się na XXXVII Ogólnopolski Rajd do Kobylnicy. Najpierw z przed szkoły wyruszyliśmy w stronę Puszczy Zielonki. Pierwszym punktem na trasie była wieża na Dziewiczej Górze. Następnie wędrując lasem dotarliśmy do miejscowości Kicin. Tam mieliśmy postój oraz podziwialiśmy zewnątrz drewniany kościół. Potem ruszyliśmy polną drogą do Wierzenicy. W tej miejscowości zwiedzaliśmy również drewniany kościół wewnątrz wraz z katakumbami. Wykładu na temat tego kościoła udzielił nam proboszcz tamtejszej parafii. Następnie podziwiając piękno Puszczy Zielonki, powędrowaliśmy przez nią do Kobylnicy. Czekały tam na nas różne konkursy sportowe i muzyczne oraz ciepły posiłek. Na koniec wróciliśmy autobusem do Obrzycka.

                                                                                            Łukasz Adamus II B

 Obraz 020  Obraz 024  Obraz 025
 Obraz 028  Obraz 043  Obraz 056