Facebook

XV Marsze na Orientację "Samino" 2014

Dnia 10 maja br. czteroosobową grupą z p. L. Kaczmarek wybraliśmy się rowerami do Jaryszewa na XV Marsze na Orientację "Samino 2014". Po przybyciu okazało się jesteśmy najmniejszą grupą. Następnie podzieleni na dwa zespoły wyruszyliśmy w las. Pogoda niestety nie była za ładna lecz bieg po lesie rozgrzał nas. Żaden z naszych zespołów nie zdobył jakiegoś lepszego miejsca. Lecz chodziło głównie o dobrą zabawę. To był powrót reprezentantów naszej szkoły po dwóch i pół roku przerwy. Na mecie czekał na nas ciepły posiłek. Wróciliśmy rowerami do Obrzycka. Chciałem podziękować w imieniu całej grupy  p. L. Kaczmarek za poświęcony nam czas w sobotni poranek.
       
                                                                                          Łukasz Adamus II B