Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej, odbędą się 21 marca (sobota) o godzinie 10.00. Zbiórka w budynku przedszkola.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

Koncert Karnawałowy
k1
Dnia 28 lutego odbył się w naszej szkole Koncert Karnawałowy. Uczniowie prezentowali utwory muzyki rozrywkowej różnych dekad i różnych stylów muzycznych - pop, rock, soul, disco polo. W kawiarence czekały pyszności tłustoczwartkowe. Publiczność doskonale bawiła się przy dźwiękach muzyki. Dziękuję wszystkim wykonawcom i przybyłym Gościom.
                                                                               H. Pociecha
 k2  k3  k4
 k5  k6  k7