Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej, odbędą się 21 marca (sobota) o godzinie 10.00. Zbiórka w budynku przedszkola.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

"Dopalacze niszczą życie " - podsumowanie konkursu

d3
5 marca w kinie "Halszka" odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Dopalacze niszczą życie ". Wśród nagrodzonych znalazły się dwie nasze uczennice, Julia Lisiak z kl.7b (1 miejsce w kategorii spot) oraz Ania Michalska z kl. 8a (2 miejsce w kategorii komiks). Dziewczyny wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy miały okazję spotkać się z Lechem Dyblikiem, polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, który opowiedział im historię swojej walki z nałogiem.

 d1  d4