Leśne Ludki
Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbyło się na małej sali gimnastycznej na które zaproszono rodziców. Dzieci przygotowały program artystyczny : wiersze, piosenki. Otrzymały dyplomy ukończenia oddziału zerowego oraz piękne prezenty przygotowane przez rodziców.

Więcej…
 
Imieniny Przedszkola

imieniny przedszkola-312 czerwca wszystkie oddziały przedszkolne obchodziły uroczystość „Imieniny Przedszkola”. Z tej okazji zaprosiliśmy do nas parę z szamotulskiego zespołu, która przybliżyła nam ludowe tańce oraz zaprezentowała ludowe stroje.

Więcej…
 
Wycieczka do Bolechówka

bolechowko-1We wtorek wybraliśmy się na wycieczkę do osady traperskiej w Bolechówku.

Więcej…
 
Festyn Rodzinny

W sobotę braliśmy udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym w naszej szkole. Cała klasa przygotowała ręcznie robione lampiony, które były sprzedawane przez rodziców.

 
Dzień Babci i Dziadka

dzien babci dziadkaWnuczęta z wychowawczynią zaprosiły do przedszkola swoje babcie i swoich dziadków.

Więcej…
 
Balik Karnawałowy

balik karnawalowyW ubiegły piatek w naszym przedszkolu odbył się tradycyjnie balik karnawałowy. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane. Były tańce, słodki poczęstunek oraz brały udział w konkursach, za które otrzymały nagrody.

Więcej…
 
Wigilia Klasowa

wigilia klasowa-2013W poniedziałek 22 grudnia odbyła się uroczysta wigilia klasowa oraz spotkanie z Gwiazdorem. Dzieci śpiewały piosenki świąteczne, kolędy, mówiły wiersze.

Więcej…
 
Śniadanie Daje Moc

sniadanie daje mocDzieci wzięły udział w programie „ Śniadanie Daje Moc”.  Z produktów, które przyniosły przygotowywały „sałatkę owocową”. Zajęcia były podzielone na dwie części. Pierwsza część obejmowała przypomnienie wiadomości o poznanych owocach: nazwy, wygląd (kolor, wielkość), jakie przetwory można z nich zrobić. Druga część była praktyczna – przygotowanie sałatki owocowej.

Więcej…