Pluszowe Misie
4 - latki "Pluszowe Misie"


4 – latki „Pluszowe Misie”

mgr Michalina Stróżyk

 
Dodatkowe Atrakcje w Naszym Przedszkolu

cyrk-heca-2Galeria zdjęć.

Więcej…
 
Zakończenie Roku Szkolnego

zakonczenie rokuTen dzień jest dla nas zawsze szczególny, nie tylko ze względu na pożegnanie z Panią i kolegami, ale przede wszystkim ze względu na zakończenie kolejnego etapu w naszym życiu.

Więcej…
 
Imieniny Przedszkola

imieniny przedszkola-1Imieniny przedszkola w tym roku były tematycznie związane z kulturą ludową, przede wszystkim na strojach ludowych i zabawkach, jakimi bawili się nasi dziadkowie i babcie.

Więcej…
 
Akcja „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

cala polska czyta dzieciom-2W roku szkolnych 2013/2014 zapraszaliśmy różnych gości oraz rodziców do czytania książeczek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Książeczki wybieraliśmy sami lub zdawaliśmy się na książkową niespodziankę osoby, która nas odwiedzała.

Więcej…
 
Dzień Dziecka

dzien dziecka1Ulubiony dzień każdego dziecka nie ważne w jakim wieku. Ten dzień spędziliśmy w sali przedszkolnej, w której czas mijał wyjątkowo szybko.

Więcej…
 
Festyn Rodzinny

Festyn rodzinny odbył się jak co roku w bardzo miłej atmosferze. Każda z klas przygotowała fanty na sprzedaż, np. lampioniki ze słoików, wisorki, itp. Nasza grupa przygotowała balony do modelowania, z których były wykonane pieski, miecze, rybki, ośmiornice, itp. Ich sprzedaż miała na celu przede wszystkim świetną zabawę i integrację podczas trwania festynu.

 
Dzień Strażaka

dzien strazaka1Dzień Strażaka to szczególny dzień szczególnie dla chłopców, ponieważ większość z nich marzy, aby w przyszłości zostać strażakiem i gasić pożary.

Więcej…
 
Dzień Konia

dzien konia3Dzień Konia to szczególnie uwielbiany przez nas dzień, a dlaczego? Dlatego, że tego dnia zabieramy marchewki, jabłuszka i suchy chlebek i ruszamy na pieszą wycieczkę do Stadniny Koni Państwa Patrycji i Karola Komin.

Więcej…
 
Nasza Codzienność

nasza codziennosc-7Tak wygląda nasz zwykły dzień w przedszkolu, czyli to co robimy kiedy …….

Więcej…
 
Dzień Piegów

dzien piegow2Kolorowy dzień w przedszkolu, czyli Dzień Piegów, czyli dzień, w którym spędzamy szalony dzień w przedszkolu razem z naszą Panią.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL