Kalendarium 2001/2002

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

25 IX
Szkoleniowe Marsze na Orientację w okolicy Obrzycka – 7 uczestników
opiekun: G.Musiał

30 IX
XXII Zlot Turystów „Na powitanie jesieni”
Obrzycko-Rez.”Świetlista Dąbrowa”-szl.czerwony-Kobylniki-szl.zielony-jaz na Samie-Obrzycko ( 18km ) – 62 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, D.Jóźwiak, L.Kaczmarek, W.Mendyk
- II miejsce w konkursie piosenki
- II miejsce za wiersz
- II miejsce za trofeum z trasy rajdu
- I,II i III miejsce w konkurencjach sprawnościowych

20 X
V Szkoleniowa Impreza na Orientację „Szkol-Ino 2001” w Nojewie
8 uczestników
opiekun: G.Musiał

27 X
Szkoleniowe marsze na Orientację „Chojeńskie azymuty” z metą w Chojnie – 15 uczestników
opiekun: G.Musiał

11 XI
II Szkolny Rajd „Śladami Niepodległości”
Trasa jak w ubiegłym roku – 160 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, W.Mendyk, wychowawcy klas

7-8 XII
rajd własny
Drawski Młyn-Potrzebowice-Rosko ( nocleg ) –Biała-Mężyk-„Rów Syzyfa”-Miały ( 17km + 18km ) – 29 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, M.Musiał

26 I
I Runda Pucharu Wielkopolski
VI Janowieckie Zimowe Marsze na Orientację „ZIMAK 2002” z metą w Jaraczu Młynie – 9 uczestników
opiekun: W.Hańczyk
- III miejsce w kat.TD - T.Rybski i Ł.Kwiatkowski
- I miejsce w „Grze z busolą” –M.Musiał

14 II
zebranie sprawozdawczo-wyborcze
Wybrano nowy zarząd:
prezes: Beata Budaj
z-ca: Magda Brylowska
skarbnik: Joanna Przybysz
kronikarz: Justyna Roszkiewicz

23 II
rajd  „My się zimy nie boimy”
Obrzycko-Rez.”Świetlista Dąbrowa”-głaz narzutowy Kwiryn-Jaryszewo-rez.skrzypu wielkiego „Dołęga”-leśn.Sycyn-Jaryszewo-Brączewo-leśn.Daniele-szl.czerwony-Obrzycko (22 km )
opiekunowie: G.Musiał, D.Jóźwiak, B.Rybski
- nagroda za opis obiektu krajoznawczego
- nagroda za pocztówkę z trasy

23 III
rajd „Na powitanie wiosny”
Nojewo-Zajączkowo-Wielonek-Ostroróg ( 17km )- 37 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, K.Talma, D.Jóźwiak, D.Matz
- IV miejsce W konkursie wiedzy
- II i III miejsce w konkurencjach sprawnościowych

6 IV
rajd własny
Stobnica-ścieżka dydaktyczna „Dolina Kończaka”-Wilczy Park-Stobnica-Stobnicko-Zielonagóra-Obrzycko ( 16 km ) – 49 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, K.Talma, E.Polańska, D.Rybska, A.Musiał

13 IV
IV Szamotulska Impreza na Orientację „SAMINO 2002” z metą w Obrzycku – 16 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, D.Jóźwiak, K.Talma, D.Matz
- III miejsce w kat.TD – Ł.Kwiatkowski, T.Rybski i M.Morawietz

11 V
IV Runda Pucharu Wielkopolski
VII Regionalne Turystyczne Marsze na Orientację „Kołomyja 2002” z metą w Opalenicy – 9 uczestników
opiekun: G.Musiał
- II miejsce w kat.TM – M.Matz i B.Rybski
- III miejsce w kat.TM – M.Musiał i B.Budaj

9 VI
rajd własny
Pianówka-Dębe-Goraj Zamek-szosa Goraj-Ciszkowo-stacja kolejowa Bzowo-Goraj-szl.niebieski-Bzowo-Antoniewo-most na Gulczance-jez.Kruteckie-Kruteczek ( 17km ) – 18 uczestników
opiekunowie: G.Musiał,D.Jóźwiak

19 VI
III Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Marszach na Orientację z metą w Sloanowie – 11 uczestników
opiekun: B.Kwiatkowska
- zespołowo I miejsce w powiecie szamotulskim
- I miejsce w kat.TM – J.Roszkiewicz, E. Machaj i M. Rusinek
- IV miejsce w kat. TM – D.Paech i J.Kaszkowiak oraz Ł.Kwiatkowski i T.Rybski

6-20 VII
XLIII Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy „Miłomłyn 2002”po Warmii i Mazurach
22 uczestników
opiekunowie: G.Musiał, K.Talma, E.Polańska, M. Białasik

SZCZEGÓŁOWY PLAN RAJDU...

6 VII                                                                                                                                                                                                   Przyjazd do Olsztyna,zakwaterowanie                                       

7 VII                                                                                                                                                                                                   Olszyn-Likusy-jez.Długie-Redykajny-Jaroty-Gutkowo-Łupsztych-Dajtki-Olsztyn-Likusy (18 km)                                                        

8 VII                                                                                                                                                                                                           Olsztyn (zwiedzanie miasta)-Jaroty-jez.Bartążek-Ryś (13 km)

9 VII                                                                                                                                                                                                          Ruś-rez.Las Warmiński-jez.Łańskie-PółwLalka-Stara Kaletka-Nowa Kaletka-jez.Gim (18 km)

10 VII                                                                                                                                                                                                      jez.Gim-Czarny Piec-Grobka-Natać Duża-Jabłonka (20 km)

11 VII                                                                                                                                                                                                   Jabłonka-Brzeźno Łyńskie-Kurki-Orzechowo-jez.Pluszne-Zielonowo (30 km)

12 VII                                                                                                                                                                                                 Zielonawo-Gryźliny-Ameryka-Olsztynek-Mierki-Zielonowo (18 km)

13 VII                                                                                                                                                                                                Zielonawo-Świerkocin-Nadrowo-Mróz (16 km)

14 VII
Mróz-żelzazno-rez.Żródła Łyny-Dobrzyń-Rączki (18km)

15 VII
Rączki-Szkotowo-jez.Kownatki-Turkowo-Tymawka (18km)

16 VII
Tymawa-Mielno-Grunwald-Samin-Marcinkowo-Dylweo-jez.Francuskie-Pierzwałd (31km)

17 VII
Pietrzwałd-Góra Dylw\ewska-Glaznoty-Zajączki-Naprom-Reszki-Samborowo-Leśn.Dręwica (30km)

18 VII
Leśn.Drwęca-Boguszewo-Liwa-Kanał Elbąski-Pijawki-jez.Faljatńskie-jez.Pauzeńskie-MałaRuś (25km)

18VII
Zwiedzenie Ostródy (5km)

19VII
Mała Ruś-Warlity Wielkie -Szeląg-Tarda (16km)

20VII
Tarda-Winiec-Milomłyn (11km)

21VII/22VII
Wyjazd z Miłomłyna do Ostródy, a póżniej powrót pociagiem "MAMRY" Ostróda-POznań i POznań-Szamotuły