Kalendarium 2003/2004

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

13 IX
VIII Mistrzostwa Szkół Leśnych i VI Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Marszach na Orientację z metą w Goraju – 9 uczestników
opiekun:G.Musiał
- II miejsce w kat.TD :Ł.Kwiatkowski ,G.Golon
- I miejsce (zespołowo z koleżankami z Pniew i Wronek) w konkursie Ratownictwa Medycznego: J.Roszkiewicz

16 IX
Powiatowa Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej Mieszkańców Wsi i LZS w Obrzycku – 6 uczestników
opiekun:G.Musiał

27-28 IX
XXIV Wielkopolski Zlot Turystów „Na powitanie jesieni 2003” z metą w Nojewie
34 uczestników
- III miejsce za trofeum z trasy rajdu
- I miejsce w konkurencji rekreacyjnej: Ł.Kwiatkowski
opiekunowie:G.Musiał.A.Musiał.I.Kołoszuk

SZCZEGÓŁOWY PLAN RAJDU...

27 IX
Mokrz-szl.zielony-Krasnobrzeg-Wartopsław-Biezdrowskie Huby-Pożarowo-szl.zielony-Pakawie-szl.żółty-Dąbrowa-Mylin-Chrzypsko Wielkie-szl.zielony-Łężeczki (20km)

28 IX
Łężeczki-szl.zielny-szl.czarny-Chrzypsko Małe-szl.żółty-Nojewo (10km)

19 X
III Jesienne Marsze na Orientację i VII Szkoleniowe Marsze na Orientację „SZKOL’INO” we Wronkach – 26 uczestników
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma
- IV miejsce w kat.TM:J.Roszkiewicz,N.Wachowiak
- I miejsce w SZKOL’INO: M.Gołębiewski,A.Andrzejewska,S.Stankowski

5 XI
I Szkolny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Pieśni Patriotycznej

11 XI
IV Szkolny Rajd „Śladami Niepodległości”- 184 uczestników
Obrzycko-ul.Stawna-„droga do dębiny”-groby w Lasach Kobylnickich-Jaryszewo-Brączewo-leśn.Daniele-szl.czerwony-Obrzycko (12km)
opiekunowie:G.Musiał,E.Polańska,M.Białasik,K.Talma +wychowawcy klas

21-23 XI
Turystyczna Impreza Integracyjna z udziałem uczniów LO w Sulęcinie (woj.lubuskie)
12 uczestników
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma.M.Białasik

25 XI
wycieczka autokarowa do Muzeum „Pod Totemem „A.Fiedlera w Puszczykowie – 31 uczestników
opiekunowie:G.Musiał.A.Musiał

12 XII
Uroczyste podsumowanie konkursu „Na Najaktywniejszy SKKT pow.szamotulskiego” i końcowej klasyfikacji Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację
- I miejsce na najaktywniejszy SKKT
- II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Ino
- II miejsce indywidualnie dla Ł.Kwiatkowskiego w kat.TD
- III miejsce indywidualnie dla G.Golona w kat.TD
- V miejsce indywidualnie dla T.Rybskiego w kat.TD
- V miejsce indywidualnie dla J.Roszkiewicz w kat.TM
- nagroda dla klubu (dofinansowanie wycieczki 1-dniowej )

28 I
XVIII Indywidualny Rajd „My się zimy nie boimy”
23 uczestników
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma.M.Blaszka

3 II
Obchody 70-lecia PTK-PTTK Oddziału PTTK w Szamotułach
- medal dla SKKT-PTTK „TUPTUŚ” za aktywną działalność w PTTK

28 II
rajd własny – 23 uczestników
Obrzycko-droga wzdłuż Samy-szl.czerwony-groby Rodziny Twardowskich w Kobylnikach-Kobylniki pałac-Słopanowo-kościół św.Mikołaja-szl.zielony-Obrzycko ( 12km )
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

20 III
V rajd „Na powitanie wosny”z metą w Ostrorogu – 36 uczestników
Obrzycko-szl.czerwony-Obrowo-Ordzin-Dobrojewo-szosa w kier.Ostroroga-jez.Mormin-szl.żółty-Ostroróg ( 15 km )
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

27 III
XV Marsze na Orientację „ZIMNO 2004” w Międzychodzie – 24 uczestników
opiekunowie: G.Musiał,K.Talma
- I miejsce w kat.TD: P.Olszewski,K.Kwiatkowski,Ł.Wleklak
- III miejsce w kat.TD: D.Coda,A.Golon,M.Kwiatkowski
- V miejsce w kat.TD: D.Szczepańska,P.Waśko

3 IV
VI Szamotulska Impreza na Orientację „SAMINO 2004” z metą w Nojewie – 20 uczestników
opiekun:G.Musiał
- I miejsce w kat.TM : G.Golon

18 IV
I Wiosenne Marsze na Orientację „WIOSNIAK 2004”
20 uczestników
opiekunowie:M.Musiał,K.Talma
- II miejsce w kat.TM: G.Golon.M.Bobrownicki
- III miejsce w kat.TM: T.Rybski,Ł.Kwiatkowski

27 IV
I Szkolny Przegląd Piosenki Turystycznej „ Z piosenką w plecaku”
20 uczestników

12 V
wycieczka autokarowa do Gołuchowa - razem z turystami z Nojewa
30 uczestników
- zwiedzanie zamku w Gołuchowie,Muzeum Leśnictwa,Rezerwatu Żubrów,Parku Krajobrazowego,kamienia św.Kingi ( Jadwigi ) – największego głazu narzutowego Wielkopolsce
- Dobrzyca
- Koszuty
- Kórnik
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma,J.Krysztofiak

15 V
XXIX  Rajd Turystyczny „Po Regionie Szamotulskim” – 14 uczestników
opiekun:G.Musiał

9-14 VI
V Kaszubsko-Pomorski Rajd „KLUKA 2004”
14 uczestników
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

20 VI
rajd własny – 23 uczestników
Obrzycko-ul.Leśna-szl.czerwony-Wronki ( 12 km )
opiekunowie:G.Musiał, K.Talma, M.Białasik, D.Rybska

4-17 VII
XLV Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy „ Świętokrzyskie 2004”
4 uczestników
opiekun:G.Musiał
Trasa: „ Śladami miast średniowiecznych”