Kalendarium 2004/2005

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

18 IX
V Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Marszach na Orientację z metą w Goraju – 19 uczestników
opiekun: G.Musiał
- Im w kat.TM: J.Roszkiewicz,Ł.Kwiatkowski
- IIIm w kat.TM: M.Gołębiewski,D.Biedziak
- Im w kat.TD: M.Noske,M.Wicenty,Ł.Wicenty

24 IX
VI Powiatowa Olimpiada Wiedzy Krajoznawczo-Turystycznej Mieszkańców Wsi i LZS w Obrzycku – 9 uczestników
opiekun: G.Musiał
- IIm zespołowo dla miasta Obrzycko

26 IX
XXV Jubileuszowy Wielkopolski Zlot Turysów „Na powitanie jesieni” z metą w Szamotułach – 40 uczestników
Obrzycko-„droga kosynierska”-szl.czerwony-szl.zielony-Twardowo-Grabówiec-Szczuczyn-Szamotuły (12 km )
- IIm za trofeum z trasy rajdu
- Im dla najliczniejszej grupy
- IIIm w konkursie wiedzy
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma,D.Rybska,D.Jóźwiak

9-10 X
XV Jubileuszowy Zlot Miłośników Puszczy Noteckiej – 15 uczestników
Rzecin-Jez.Pustelnik-Jez.Pokraczyn-Smolary-Leśn.Pokraczyn-Kruteczek-Krucz (20 km )
Ścieżka przyrodniczo-leśna(przystanki 1-8) – 5 km
opiekun:G.Musiał

16 X
IV Jesienne Marsze na Orientację i VIII Szkoleniowe Marsze na Orientację „SZKOL’INO”z metą w Grzebienisku – 28 uczestników
opiekunowie: G.Musiał,B.Kwiatkowska
- Im w kat.TD: K.Kwiatkowski,Ł.Wleklak,P.Olszewski
- IIm w kat.TD: D.Coda.A.Golon
- IIIm w kat.TM: G.Golon

3 XI
II Szkolny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Pieśni Patriotycznej -23 wykonawców

11 XI
V Szkolny Rajd „Śladami Niepodległości” – 350 uczestników
opiekunowie:G.Musiał + wychowawcy klas
Obrzycko-„droga do dębiny”-groby w lasach kobylnickich-Jaryszewo-Brączewo-leśn.daniele-szl.czerwony-Obrzycko     (12 km )

20 XI
V Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Turystycznych Marszach na Orientację z metą w Ostrorogu 24 uczestników
opiekun:G.Musiał
- Im zespołowo dla Miasta Obrzycko
- IIm w kat.TD:A.Golon,D.Coda
- IIIm w kat.TD: K.Kwiatkowski,P.Olszewski
- Vm w kat.TD:P.Nowak,S.Trusiak.M.Kwiatkowski
- IIm w kat.TM: G.Golon
- IVm w kat.TM: T.Rybski,J.Wisniewska,N.Nowicka

11 XII
rajd własny – 21 uczestników
Wronki-Nadl.Wronki-ścieżka dydakt. „Sosnowym szlakiem”-zwiedzanie Muzeum Regionalnego we Wronkach ( 10 km )
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

13 XII
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
Wybrano nowy zarząd:
prezes: K.Kwiatkowski
z-ca: D.Coda
skarbnik:A.Golon
kronikarze:M.Paech,J.Wiśniewska

21 I
Uroczyste podsumowanie konkursu „Na najaktywniejszy SKKT” i klasyfikacji końcowej Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację w Gaju Małym
- IIm na najaktywniejszy SKKT
- Im zespołowo w kat.TD
- IIm zespołowo w kat.TM
- Im dla K.Kwiatkowskiego  w kat.TD
- IIm dla P.Olszewskiego w kat.TD
- IIm dla G.Golona w kat.TM

26 II
rajd własny-29 uczestników
Obrzycko-„droga kosynierska”-Jaryszewo-„krzywa sosna”-Sycyn( przytulisko)-10 km
opiekunowie: G.Musiał,K.Talma

12 III
XVI Marsze na Orientację „ZIMNO 2005”z metą w Międzychodzie - 13 uczestników
- Im w kat.TD:D.Coda,M.Noske,A.Golon
- IIm w kat.TD:K.Kwiatkowski,P.Olszewski
- IIIm w kat.TD:P.Nowak,M.Kwiatkowski,D.Macyszyn
- IIm w kat.TM: G.Golon
opiekun:G.Musiał

19 III
rajd „Na powitanie wiosny” – 31 uczestników
Obrzycko-szl.czerwony-Obrowo-Ordzin-Dobrojewo-droga w kier.Ostroroga-szl.żółty-jez.Mormin-Ostroróg
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

9 IV
II Wiosenne Marsze na Orientację „WIOŚNIAK 2005”z metą w Janowcu Wlkp.- 14 uczestników
- Im w kat.TD:A.Golon,D.Coda
- IIIm w kat.TD:K.Kwiatkowski,P.Olszewski
- IVm w kat.TD:Ł.Wleklak,P.Waśko
opiekun:G.Musiał

17 IV
Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Oddziału PTTK w Szamotułach

24 IV
Wycieczka autokarowo-piesza do Poznania – 6 uczestników
- Radojewo-Rez.Kokoryczowe Wzgórze
- Morasko-Rez.Meteoryt Morasko
- przejście piesze: nad Jez.Strzeszyńskie-udział w Jarmarku Agroturystycznym (Hipodrom Poznań Wola)-11 km
opiekun:G.Musiał

5 V
II Szkolny Przegląd Piosenki Turystycznej „Z piosenką w plecaku” – 40 wykonawców

7 V
I Mistrzostwa Szkół Wielkopolski i VI Mistrzostwa Szkół Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Goraju – 18 uczestników
- Im w kat.TD:K.Kwiatkowski,P.Olszewski
- IIm w kat.TD: D.Coda,A.Golon
- IIIm w kat.TD:P.Nowak,M.Nowak,M.Kwiatkowski
- Vm w kat.TD: P.Waśko,Ł.Waśko
- Im w kat.TM: G.Golon
- IVm w kat.TM:T.Rybski,J.Wiśniewska
opiekun:G.Musiał

15 V
XXX Jubileuszowy Wojewódzki rajd Turystyczny po Regionie Szamotulskim z metą w Brodziszowie – 25 uczestników
- Im w konkursie piosenki
- IIIm w konkurencjach sprawnościowych
opiekunowie: G.Musiał,K.Talma

21 V
II Regionalna Konferencja Oddziałów PTTK Województwa Wielkopolskiego we Wronkach

24V
Sesja popularno-naukowa UAM w Poznaniu „U źródeł polskiego dziedzictwa narodowego”- udział opiekuna SKKT-PTTK „TUPTUŚ”

25-29 V
VI rajd Kaszubsko-Pomorski „KLUKA 2005”- 17 uczestników
Gołubie-Leśn.Uniradze-Jez.Zamkowisko-Stare Czaple-Jez.Kamionka-Jez.Sołeckie-Nowe Czaple-Czapielski Młyn-Kamionka-Brodnicka-punkt widokowy Środek Kaszub-Brodnica Górna (16 km)
Brodnica Górna-szl.czerwony-Brodnica Dolna-„Jastrzębia Góra”-Ostrzyce-Kolano-Krzeszna-Patuły-Szymbark (16 km)
Szymbark-szl.czarny-Wieżyca-szczyt Wieżyca-Rąty-Goręczyno-Sominino (14 km)
Sominino-Wyczechowo-Trątkownica-Kamienne Kręgi –Kamienne Wesele-Babi Dół-Rez.Jar Rzeki Raduni-Rutki-Żukowo (15 km)
Żukowo-Elżbietowo-Jez.Głębokie-Sitno-Dzierżążno-Kartuzy (17 km)
opiekunowie:G.Musiał.K.Talma

9 VI
I Szkolny Rajd „Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II” – 28 uczestników
Bielawy-szl.żółty-Biała-szosa w kier.szl.niebieskiego-szl.niebieski-kapliczka kardynała Wojtyły nad jez.Białym-szl.rowerowy do szosy (15 km)
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma,D.Rybska

V/VI
Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy „Moja mała Ojczyzna”-Drawski Młyn
- IIIm –dla d.Cody i A.Golon
- IVm dla T.Rybskiego

25 VI
II Wakacyjne Marsze na Orientację w Międzychodzie – 10 uczestników
- Im w kat.TD:K.Kwiatkowski,P.Olszewski oraz.A.Golon,D.Coda
- IVm w kat.TD:M.Noske,R.Chojan
- Im w kat.TM:T.Rybski,S.Bednarska
- IIIm w kat.TM:G.Golon
opiekun:G.Musiał

10-23 VII
XLVI Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy „Mazowsze Północne” –udział opiekunki SKKT-PTTK
Trasa: „ Kampinoska Południowa”