Kalendarium 2005/2006

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

24 IX
XXVI Wielkopolski Zlot Turystów „Na powitanie jesieni”z metą w Obrzycku – 23 uczestników
Obrzycko-ul.Stawna-„droga kosynierska”-mostek na Samie-groby Rodziny Twardowskich-Kobylniki-szl.czerwony-szl.zielony-Tartak Obrzycko-mostek na Samie-Obrzycko        (11 km)
- Im w konkursie wiedzy krajoznawczo-turystycznej
- IIIm w konkursie piosenki
- Im dla Ł.Kwiatkowskiego w konkurencji sprawnościowej
opiekunowie:G.Musiał,D.Jóźwiak,D.Rybska

21 X
Powiatowa Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej Mieszkańców Wsi i LZS w Obrzycku – 7 uczestników
- IIIm zespołowo dla miasta Obrzycko
- IVm indywidualnie G.Golon

4 XI
VII Szamotulska Impreza na Orientację SAMINO 2005 z metą w Jaryszewie – 20 uczestników
- IIm w kat.TD : A.Golon,D.Coda
- IIIm w kat.TD: Ł.Wicenty,M.Wicenty,K.Walczak
- IVm w kat.TD: M.Nowak,S.Trusiak
- Vm w kat.TD: P.Olszewski,K.Kwiatkowski
- IVm w kat.TM: G.Golon
opiekun:G.Musiał

4 XI
VI Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów W Marszach na Orientację z metą w Jaryszewie – 20 uczestników
- Im zespołowo dla miasta Obrzycko (kat.TD i kat.TM)
- Im w kat.TD: A.Golon,D.Coda oraz P.Olszewski, K.Kwiatkowski
- Im w kat.TM: G.Golon

10 XI
III Szkolny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Pieśni Patriotycznej – 20 wykonawców

11 XI
VI Szkolny Rajd „Śladami Niepodległości” i XI Rajd Niepodległości – 34 uczestników
Obrzycko-ul.Stawna-„droga do dębiny”-szl.czerwony-groby pomordowanych w Lasach Kobylnickich-droga przez las do wigwamu w Jaryszewie (8 km)
- Im w konkursie piosenki żołnierskiej
- IIm w konkursie wiedzy historyczno-krajoznawczej
opiekunowie:G.Musiał.D.Jóźwiak,H.Pociecha i w części szkolnej wychowawcy klas

3 XII
rajd własny
Obrzycko-„droga kosynierska”-Jaryszewo-„krzywa sosna”-Sycyn Dolny-Sycyn (przytulisko dla zwierząt) – (10km)
opiekunowie:G.Musiał,J.Krysztofiak

9 XII
Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację i Konkursu na „Najaktywniejszy SKKT” – Szamotuły
- IIm na najaktywniejszy SKKT
- Im zespołowo dla kat.TD
- IIm zespołowo dla kat.TM
- Im indywidualnie w kat.TD dla A.Golon i D.Cody
- IIIm indywidualnie w kat.TD dla K.Kwiatkowskiego i P.Olszewskiego
- Im indywidualnie w kat.TM dla G.Golona

10 XII
„Mikołajkowe Marsze na Orientację”nad Jez.Rusałka w Poznaniu – 6 uczestników
- Im w kat.TM: G.Golon
- IIIm w kat.TD: K.Kwiatkowski,P.Olszewski
- Vm w kat.TD:A.Golon,D.Coda
opiekun:G.Musiał

18 III
rajd „Powitanie wiosny” z metą w Ostrorogu – 27 uczestników
Obrzycko-szl.czerwony-Obrowo-Ordzin-Dobrojewo-szoasa w kier.Ostroroga-Jez.Mormin-szl.żółty-Ostroróg (15 km)
- Im w konkursie na kartkę wielkanocną
- IIm w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma

22 IV
rajd własny – 25 uczestników
Obrzycko-Zielonagóra-szl.zielony-Klempicz-Stajkowo-Lubasz (20 km)
opiekunowie:G.Musiał,M.Musiał

13 V
XXXI Wojewódzki Rajd Turystyczny po Regionie Szamotulskim – 18 uczestników
Ostroróg-Wielonek-Koźle-leśn.Mielno-Buszewko-Przystanki (14 km)
- Im w konkursie piosenki
- IIIm w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej
opiekun:G.musiał

7 VI
II Szkolny Rajd „Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II” – 29 uczestników
Bielawy-szl.żółty-Biała-Jez.Białe-szosa w kier.szl.niebieskiego-szl.niebieski-kapliczka kardynała Wojtyły nad Jez.Białym-szl.rowerowy do szosy (15 km)
opiekunowie:G.Musiał,K.Talma,M.Lewicka

14-18 VI
VII Kaszubsko-Pomorski Rajd „KLUKA 2006” – 10 uczestników
Sierakowice-szl.czarny-Rez.”Jez.Turzycowe”-Bącz-Mirachowo-szl.czerwony-Rez.”Staniszewskie Zdroje”-Sianowo—Staniszewo (20 km)
Staniszewo-szl.czerwony-Sianowo-Sianowska Huta-Pomieczyńska Huta-Jez.Białe-Prokowo-Kartuzy (16 km)
Kartuzy-nieczynna linia kolejowa-Mezowo-Jez.Mezowskie-szl.niebieski-Babi Dół-Rez.”Jar Rzeki Raduni”-Rutki-Żukowo   ( 17 km)
Sulmin-Jez.Otomińskie-Rez.”Bursztynowa Góra”-Straszyn (12 km)
Straszyn-rz.Radunia-nieczynna linia kolejowa-Pruszcz Gdański (8 km)
opiekunowie:G.Musiał.K.Talma

9-22 VII
XLVII Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy „Opolszczyzna 2006”- udział opiekunki SKKT-PTTK „Tuptuś”