Kalendarium 2009/2010
Rok szkolny 2009/2010

12 IX 2009     
                                                                                                                                              
Powiatowa Olimpiada Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej ( Szamotuły)
Opiekun: M. Szmyt, 6 uczestników (D. Coda – indywidualnie III miejsce, A. Golon, L. Szmyt, M. Prętki, P. Olszewska, M. Hetman)
II miejsce dla Miasta Obrzycko

27 IX 2009     
                                                                                                                                                
XXX Zlot Turystów „Na Powitanie Jesieni”
Trasa: Jaryszewo – Sycyn – Sycyn Dolny – szl. zielony rowerowy – Piotrkówko – Szamotuły ( 10 km)
17 uczestników + 2 opiekunów: G. Musiał, L. Kochańska – Pastuszka
I miejsce – konkurs wiedzy (L. Szmyt, M. Hetman)
I miejsce – trofeum z trasy
I miejsce – konkurencja sprawnościowa (rzut obręczami) – H. Wleklak
II miejsce – konkurencja sprawnościowa (rzut lotkami) – A. Pociecha

17 X 2009r. 
                                                                                                                                                    
X Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Marszach na Orientację – Ostroróg, Jez. Mormin
10 uczestników + 1 opiekun: G. Musiał
Zespołowo – I miejsce w powiecie
Indywidualnie:
Kat. TD: I miejsce (L. Szmyt, A. Krempa)
               II miejsce (M. Hetman, S. Pawlaczyk)
               III miejsce (S. Dzik, P. Dziurleja)

11 XI 2009r.  
                                                                                                                                                          
X Jubileuszowy Szkolny Rajd „Śladami Niepodległości”
Trasa: Obrzycko szkoła – ul. Stawna – „droga do dębiny” – Rez. „Świetlista Dąbrowa” – szl. czerwony – groby w Lasach Kobylnickich

14 XI 2009r.  
                                                                                                                                                 
XV Rajd Niepodległości
Trasa: Obrzycko szkoła – ul. Stawna – „droga do dębiny” – Rez. „Świetlista Dąbrowa” – szl. Czerwony – droga leśna – Gosp. Agroturystyczne AMERYKA w Jaryszewie ( 9 km )
24 uczestników + 3 opiekunów: G. Musiał, M. Szmyt, L. Kochańska – Pastuszka
II miejsce – konkurs wiedzy  Gimnazjum ( L. Szmyt)
II miejsce – konkurs wiedzy Szkoła Podst. ( M. Hetman, S. Pawlaczyk)
I miejsce – konkurencje  sprawnościowe , minigolf – P. Dziurleja
II miejsce – konkurencje sprawnościowe, holowanie pojazdu – K. Terlecki
III miejsce – konkurencje sprawnościowe,  bieg w workach – A. Daniel



6 XII 2009r.
                                                                                                                                        
 IV Rajd Mikołajkowy
Trasa: Gałowo – Przyborowo – zapora 1 – Myszkowo – Radzyny – Kaźmierz ( 11 km )
21 uczestników + 2 opiekunów: G. Musiał, L. Kochańska – Pastuszka
I miejsce – konkurs plastyczny szkoła podstawowa
II miejsce – konkurs plastyczny gimnazjum
II miejsce – puchar dla „ Najliczniejszej grupy”

13 I 2010r.

Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację oraz Konkursu „Na Najaktywniejszy SKKT – PTTK”
3 uczestników +1 opiekun: G. Musiał
Szkoły Podstawowe – najlepsi w powiecie szamotulskim:
I miejsce  - L. Szmyt i A. Krempa
Gimnazja:
V miejsce – M. Prętki
SKKT – PTTK należy do grona najaktywniejszych SKKT – PTTK powiatu szamotulskiego

27 III 2010r.

XI rajd „Powitanie Wiosny”
Trasa: Obrzycko szkoła – szl. czerwony – ul. Słoneczna – Obrowo – Ordzin – Dobrojewo – szosa w kier. Ostroroga – Jez. Mormin – Wielonek – szl. żółty – Ostroróg
25 uczestników + 2 opiekunów: G. Musiał, M. Szmyt
III miejsce – konkurs wiedzy ( L. Szmyt)

10 IV 2010r.

XI Szamotulska Impreza na Orientację „ SAMINO 2010” – Chojno
20 uczestników + 2 opiekunów: G. Musiał, K. Krempa

22 – 25 IV 2010r.

Rajd Międzynarodowy ( Polska – Czechy – Niemcy ) „ 3 Dni – 3 Kraje – 3 Wędrówki”
9 uczestników + 1 opiekun: G. Musiał
Dzień Polski – „ Wędrówki Łużyckie” w okolicach Lubania
Trasa: Siekierczyn stadion – Zakład Karny Zaręba – Wyrobisko Bazaltowe Łomy – Lubań lesniczówka – Wyrobisko Bazaltowe Księginki – ul. Sybiraków – szl. zielony pieszy – Park na Kamiennej Górze – Ciosy Bazaltowe – Al. Kombatantów – ul. 7 Dywizji – ul. Lwówecka – ul. Rybacka – ul. Różana ( 15 km)
Dzień Czeski – Góry Izerskie
Trasa: Juniorcamp – Spalona hospoda – Cerveny buk – pechowa Sort – Smrk – Czerniawska Kopa – Nove Mesto pod Smrkem – Juniorcamp ( 15 km)
Dzień Niemiecki – Góry Żytawskie
Trasa: Olbersdorf – Mittelweg – Topfer – Teufelsmuhle ( 12 km)



22 V 2010r.

VI Szkolny Rajd Papieski „ Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II ”
35 uczestników + 3 opiekunów: G. Musiał, K. Krempa, K. Hetman
Trasa: Bielawy – szl. żółty – Biała – jez. Białe – szosa do szl. niebieskiego – szl. niebieski – kapliczka kardynała Wojtyły nad Jez. Białym – droga leśna do szosy ( 15 km)

10 – 24 VII 2010r. 51 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy „ Grunwald 2010” – Wielkie Jeziora Mazurskie
Uczestnik : G. Musiał
Trasa : Giżycko – Kurklanki -  Stręgielek – Mamerki – Sztynort – Radzieje – Ryn – Skorupki – Mikołajki – Kamień – Ukta – Krutyń – Zgon – Spychowo – Babięta – jez. Białe – Bieńki – Naradki – Sorkwity – Olsztyn ( ok. 300 km )