Kalendarium 2010/2011
Rok szkolny 2010/ 2011

26 IX 2010r.

XXXI Wielkopolski Zlot Turystów „ Na Powitanie jesieni 2010r.”
Trasa: Obrzycko szkoła – szl. czerwony – Obrowo – Ordzin – Dobrojewo – szosa w kier. Ostroroga – Jez. Mormin ( 12 km)
29 uczestników + 4 opiekunów: G. Musiał. M. Szmyt, D. Rybska, K. Hetman
II miejsce – konkurs wiedzy ( L. Szmyt, M. Hatman)
II miejsce – najliczniejsza drużyna
II miejsce – konkurencja sprawnościowa slalom piłkarski ( P. Fąferek, D. Golon)
 Marsze na Orientację:
II miejsce - L. Szmyt, A. Krempa, K. Terlecki
IV miejsce -  S. Pawlaczyk, M. Hetman

30 IX 2010r.

Powiatowa Olimpiada Wiedzy Krajoznawczo – Turystycznej – Szamotuły
5 uczestników ( L. Szmyt, P. Olszewska, K. Terlecki, M. Hetman, S. Pawlaczyk) + 1 opiekun  G. Musiał
Zespołowo IV miejsce, indywidualnie:
VI miejsce L. Szmyt

9 X 2010r.

XI Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Marszach na Orientację oraz Jesienne Marsze na Orientację – Zielonagóra
12 uczestników + 1 opiekun: G. Musiał
Mistrzostwa Powiatu:
Zespołowo I miejsce dla Miasta Obrzycko
Indywidualnie:
Kat. TD II miejsce – H. Wleklak i K. Greczka
              III miejsce – K. Szmyt, S. Pawlaczyk i P. Dziurleja
              VIII miejsce – Ł. Adamus i P. Kurowski
Kat. TM  I miejsce – K. Terlecki
         VI miejsce – D. Łusiewicz i N. Kaczmarek
         VII miejsce – L. Szmyt i A. Krempa
Jesienne Marsze na Orientację
Kat. TD     I miejsce – H. Wleklak i K. Greczka
                  IV miejsce – S. Pawlaczyk, P. Dziurleja i K. Szmyt
                  V miejsce – Ł. Adamus i P. Kurowski
Kat. TM     II miejsce – K. Terlecki
                   IV miejsce – L. Szmyt i A. Krempa
                   XIII miejsce – D. Łusiewicz i N. Kaczmarek

22 X 2010r.

Wycieczka edukacyjno – przyrodnicza do Nadleśnictwa Krucz
21 uczestników + 4 opiekunów: G. Musiał, A. Musiał – Kołoszuk, M. Namysł, D. Ławniczak
Trasa: ścieżka przyrodniczo – leśna ( 5 km)

6 XI 2010r.

XVI Rajd Niepodległości
Trasa: Obrzycko szkoła – ul. Stawna – „ droga kosynierska” – mostek na Samie – Kobylniki – szl. zielony – Grabowiec – mostek na Samie – Piotrkówko strzelnica ( 12 km)
25 uczestników + 3 opiekunów : G. Musiał, M. Szmyt, G. Lewandowski
III miejsce – konkurs wiedzy szkoła podstawowa
IV miejsce – piosenka patriotyczna
III miejsce – najliczniejsza drużyna
II miejsce – konkurencja sprawnościowa ( K. Terlecki)
II miejsce – strzelanie z wiatrówki ( M. Wachowiak)