„Szkoła Małego Inżyniera” - podsumowanie
Szanowni Państwo!
Zakończyło się internetowe głosowanie w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”, które pozwoliło wyłonić trzynastu laureatów spośród ponad 140 szkół z całej Wielkopolski. Od 1 do 15 grudnia internauci oddawali swoje głosy na wybrane, zgłoszone wcześniej, placówki oświatowe. O ostatecznym zwycięstwie decydowała liczba zebranych w ten sposób głosów. Na naszą Szkołę oddano 9482 głosy, dzięki którym uplasowaliśmy się na 17. miejscu. Niestety nie jesteśmy w gronie zwycięzców, ale cieszy świetny wynik.
Dziękujemy Wam, Szanowni Państwo, za tak wielkie zaangażowanie, mobilizację całych rodzin, przyjaciół i znajomych nawet z odległych miast. Dziękujemy za okazaną życzliwość, poświęcony czas. Mimo, iż nie udało się wygrać, głosowanie pokazało, że potrafimy się zjednoczyć dla dobra Dzieci.
Ostatnie dwa tygodnie były czasem świetnej zabawy i ostrej rywalizacji, którą jeszcze długo będziemy wspominać. Mamy nadzieję, że kolejne próby zakończą się sukcesem.
Dyrekcja
Grono Pedagogiczne
oraz Społeczność Uczniowska
Zespołu Szkół w Mieście Obrzycko