Warsztaty w Fundacji Kultury Irandzkiej
i112 marca 15 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundacja Kultury Irlandzkiej w ramach projektu " Irlandia w szkole" z okazji zbliżającego się dnia św. Patryka. Była nauka tańca irlandzkiego, puzzle geograficzne, fotobudka, zadania sprawdzające wiedzę z zakresu literatury i geografii " Zielonej wyspy", a także spotkanie z przesympatycznymi irlandczykami, którzy opowiedzieli o swojej kulturze, a także nauczyli kilku zwrotów w swoim rodzimym języku. Swoją obecnością zaszczycił nas również Ambasador Irlandii. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów okazała się być bardzo przydatna w czasie realizacji zadań warsztatowych i można śmiało powiedzieć, że wszyscy uczestnicy spisali się na medal.
 i2  i3  i4
 i6  i5  
 
 
 n7  n8 n9  n11  n10