Obchody Dnia Świętego Patryka
21 marca w naszej szkole hucznie obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka przy okazji podsumowując kilkumiesięczny projekt "Irlandia w szkole". Oprócz podsumowania wszystkich konkursów, nasi uczniowie wzięli udział w quizie międzyklasowym, przebrali swoich kolegów i koleżanki za Leprechauny, a także nauczyli się podstaw tańca irlandzkiego.
Ogromne podziękowania dla pani Magdaleny Mak za wprowadzenie naszych uczniów w świat tańca irlandzkiego.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów, dzięki którym udało się zorganizować dzisiejsze obchody Dnia Świętego Patryka to: Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Obrzycku, firma Matmich-BUS i Office Partner s.c., wydawnictwo Macmillan.
 
 SAM 3841  SAM 3855 SAM 3866   SAM 3876
 SAM 3862  SAM 3878  SAM 3885  SAM 3843

Bardzo dużo zdjęć - link do galerii