Podsumowanie konkursu o Żołnierzach Wyklętych
n2W III Konkursie Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych wzięło udział 70 uczniów. Bardzo wielu spośród nich uzyskało wysokie wyniki.
Wśród uczniów klas IV najlepsza okazała się Alicja Ciesiółka (kl. IV c). W klasach V–VI najlepszy wynik uzyskały: Malwina Jarysz, Patrycja Mendelewska i Izabela Dura (wszystkie z kl. VI a), a wśród najstarszych – Arkadiusz Samborek z kl. III A. Poziom tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie popełniali bardzo mało błędów. O kolejności zdobytych miejsc decydowało zaledwie 0,5 punktu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe karty uczestnika, książeczkę specjalnie wydaną na tę okazję i drobne upominki, a najlepsi nagrody książkowe i dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Poznański Oddział Instytutu Pamięci Narodowej, Radę Rodziców, drukarnię Romex i sponsorów prywatnych. Rozdanie nagród odbyło się 26 marca na szkolnym apelu.
Zapraszamy na kolejną edycję konkursu.
 n1  n3  n4
 n5  n6  n7
 n8  n9  n10