Konkurs Piosenki Angielskiej

a126 kwietnia po raz szósty gościliśmy uczniów z powiatu szamotulskiego, którzy chcieli zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas Konkursu Piosenki Angielskiej GBCAAUUS. 40 uczestników z 16 szkół walczyło o miano najlepszego wokalisty. Poziom był bardzo wysoki. Wyłonienie najlepszych z najlepszych było niezwykle trudnym zadaniem. Ostatecznie po burzliwych obradach jurorzy uznali, iż w kategorii klas 4-6 I miejsce zajmuje Zuzanna Ciesielska(SP 2 Wronki) przed koleżanką ze szkoły - Julią Turowską, oraz Eweliną Adamczak(ZS Obrzycko). Wyróżnienia otrzymały Alicja Kałużna (SP Brodziszewo) oraz Nicole Manyś (SP Nojewo). W kategorii klas 7 oraz gimnazjalnych wygrała Julia Gąska (SP Rokietnica), II miejsce zajęła Maria Kaczmarek (ZS Obrzycko), a III Karolina Janiszewska (SP Duszniki). Wyróżnione zostały: Martyna Grocholewska (SP Pniewy) i Aleksandra Nowicka (ZS Ostroróg). Serdecznie gratulujemy. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Szamotulski Pan Józef Kwaśniewicz.Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe firmom Office Partner s.c. i Matmich-BUS oraz wydawnictwom Macmillan Education ELT i Oxford University Press, a także Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Obrzycku oraz firmie Semco oleje tłoczone na zimno.

 a3  a4  a6
 a7  a2  a5