„Mamo, tato, babciu, dziadku – ćwicz ze mną”.
IMG-20180606-WA0006„Mamo, tato, babciu, dziadku – ćwicz ze mną”.
W środę 6 czerwca 2018 rodzice i dzieci spędzili czas na zabawie i ćwiczeniach. Celem zajęć było wspomaganie prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci, ale też uświadomienie rodzicom korzyści płynących ze wspólnej zabawy ruchowej z dzieckiem. Udało się wytworzyć pogodny, radosny nastrój bo o to przede wszystkim chodziło. Rodzice mogli zaobserwować ile przyjemności odnajdują dzieci w zabawie ruchowej. Jeżeli po dzisiejszych zajęciach uda się wytworzyć nawyk wspólnej aktywności fizycznej DZIECKO – RODZIC, to znaczy, że cel dzisiejszego spotkania został osiągnięty. W zajęciach uczestniczyło 17 dzieci i 16 rodziców. Dziękuję wszystkim za wspaniałe doświadczenie.
                                      Grażyna Musiał