Szkolne przedstawienie grupy Teatralki

p2W czwartek i piątek (14-15.06) grupa teatralna Teatrałki i uczniowie klasy 5a zaprosili uczniów klas I-VI i przedszkolaków (5-cio i 6-cio latki) do obejrzenia przygotowanego przez siebie występu. Uczniowie wystawili: „Legendę o warszawskim Bazyliszku”, „Magiczne Królestwo” i „Osioł i jego cień”. Mimo drobnych problemów z obsadą aktorską uczniowie poradzili sobie świetnie z tremą i wystąpili przed szeroką publicznością. Było śmiesznie - za sprawą uciekającego osła, ale też trochę strasznie, kiedy na scenę wkraczała Jej Złośliwość, którą zwiastowała burza z piorunami. Gromkie brawa widowni pozwoliły poczuć aktorom satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Uczniowie, którzy wystąpili, byli z siebie dumni i zyskali większą pewność siebie. Na tych przedstawieniach nie poprzestajemy. Czekajcie na kolejne występy!

 p1  p2  p3  p4
 p5  p6  p7  p8