Facebook

Festyn rodzinny - FOTORELACJA
Niedziela, 30. Wrzesień 2018 15:24

28 września Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Obrzycku wraz z nauczycielami zorganizowała "Święto Pyry". Jak sama nazwa wskazuje, bohaterem festynu była nasza poznańska pyra, dlatego też rodzice przygotowali kącik gastronomiczny, w którym można było zakupić szare kluski z kapustą, placki ziemniaczane, racuchy, frytki oraz ziemniaki z gzikiem, a na deser przepyszne ciasta. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in.: tor przeszkód ze ścieżką sensoryczną dla najmłodszych, skoki w workach, przejście przez pajęczynę, chodzenie na szczudłach, ziemniaczany slalom. W kąciku plastycznym wykonywano pieczątki z ziemniaków oraz inne prace przestrzenne, a także stworzono wspólną pracę malarską "Jesień w lesie". Dzieci chętnie korzystały ze stanowisk oferujących malowanie twarzy i zaplatanie kolorowych warkoczyków. Były zabawy bańkami mydlanymi i balonami. Odwiedził nas również Minionek, z którym najmłodsi bardzo chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Niektóre grupy przedszkolne i zespoły klasowe zorganizowały stoiska z loterią fantową, używanymi zabawkami, sokami naturalnymi, przetworami i poduszkami. Podczas festynu uczniowie naszej szkoły prezentowali również swoje talenty taneczne i wokalne.
Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy wsparli organizację festynu i ofiarowali upominki dla dzieci biorących udział w konkurencjach (firma Kram, Chata Polska, Bank Spółdzielczy, Office Partner, nadleśnictwo Oborniki, Wronki, Sieraków, państwo Lipowiec).
Dziękujemy OSP Obrzycko za przeprowadzenie szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.
Dziękujemy również wszystkim tym, którzy tak licznie przybyli aby spędzić z nami to słoneczne, sobotnie popołudnie.
                                                      Do zobaczenia za rok