Konkurs plastyczny w kl. I - III

j1Jesień cieszy nasze oczy bogactwem kolorów - ciepłe żółcie, żywa czerwień, rudości, pomarańcze. 16 października uczestnicy konkursu plastycznego pt.: "Jesień" wykorzystali te barwy tworząc piękne obrazy o tej barwnej porze roku. Celem konkursu, zorganizowanego przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci oraz uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią oraz wspólne spędzenie czasu z rodzicami. Podczas pracy dzieci i bardzo zaangażowani rodzice tworzyli piękne, jesienne obrazy wykorzystując materiał roślinny w postaci kolorowych liści, kwiatów, owoców dębu, kasztanowca, orzechowca, jarzębiny, szyszek, mchu... Prace ozdobiły dolny hol naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólna pracę i zaangażowanie.

 j2 j2   j4  j5
 j6  j7  j8  j9