Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
W poniedziałek 19 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Do konkursu przystąpiło 34.uczniów ze szkół z Gaju Małego, Pamiątkowa, Przyborowa, Otorowa, Baborowa, Szamotuł i Obrzycka. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego i finałowego (powiatowego). Naszą szkołę reprezentowali: Teresa Tomaszewska, Paweł Kaczmarek, Malwina Jarysz, Patrycja Mendelewska i Jakub Geremek.
 
Oto wyniki:
 
Kategoria klasy IV-VI:
 
I miejsce - Zofia Orzeł -Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach
 
II miejsce- Teresa Tomaszewska- Szkoła Podstawowa w Obrzycku
 
III miejsce- Paweł Kaczmarek - Szkoła Podstawowa w Obrzycku
 
Kategoria klas VII- VIII i gimnazjum:
 
I miejsce- Aleksandra Lewandowska - Szkoła Podstawowa w Otorowie
 
II miejsce -Malwina Jarysz- Szkoła Podstawowa w Obrzycku
 
III miejsce - Natalia Nowak - Szkoła Podstawowa w Baborowie
 
Gratulujemy !!!