Konkurs recytatorski

19 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski „Wiosna w wierszu”. Uczniowie klas 4-6 zaprezentowali teksty, które nawiązywały do rozpoczynającej się właśnie pory roku. Okazało się, że mamy w gronie naszych uczniów wielu zdolnych recytatorów. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki i wyrównany poziom recytacji. W związku z tym jury długo obradowało zanim podało wyniki. Miło nam poinformować, że I miejsce zajęła Maria Wleklak z klasy 5a, II miejsce na podium należy do Kingi Wieczorek z klasy 4b, na III miejscu uplasowali się ex aequo Filip Kowalski i Karol Żupiński - uczniowie klasy 4b. Komisja konkursowa przyznała również 3 wyróżnienia, które należą do Marty Geremek z klasy 5b oraz Dominika Nowaka i Emila Nowaka z klasy 5a. Liczymy, że takie konkursy nauczą dzieci zdrowej rywalizacji i zachęcą do występów publicznych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi i dziękujemy za udział w konkursie.