VII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

a129 marca odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej pod patronatem Starosty Szamotulskiego Pani Beaty Hanyżak. Dzięki uprzejmości władz Gminy Obrzycko po raz pierwszy miał on miejsce w siedzibie Urzędu Gminy Obrzycko . 32 uczestników z 12 szkół z całego powiatu zaprezentowało swoje umiejętności wokalne. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie artystycznym, a obrady jury były bardzo burzliwe. Ostatecznie udało się wyłonić laureatów. W kategorii klas 4-6 zwyciężyli: I miejsce - Ewelina Adamczak (ZS Obrzycko), II miejsce - Julia Turowska (SP 2 Wronki), III miejsce - Gabriela Janicka (SP 2 Wronki), wyróżnienie - Maciej Rybarczyk (ZS Ostroróg). W kategorii klas 7-8 oraz 3 gimnazjum najlepsze okazały się: I miejsce - Maria Kaczmarek (ZS Obrzycko), II miejsce - Anna Nowak SP Nojewo), III miejsce - Weronika Cichocka (ZS Otorowo), wyróżnienia - Maria Halamska (SP 3 Szamotuły), Zofia Dobak (SP 3 Szamotuły), Nicole Manyś (SP Nojewo) oraz Martyna Grocholewska (SP Pniewy). Serdecznie gratulujemy  Jako gość specjalny wystąpiła ubiegłoroczna zwyciężczyni - Julia Gąska. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów konkursu: Office Partner s.c. oraz Matmich-BUS.