Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej, odbędą się 21 marca (sobota) o godzinie 10.00. Zbiórka w budynku przedszkola.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

Dzień Tabliczki Mnożenia za nami!
Czwartek, 17. Październik 2019 10:15


4 października 2019 r. w ramach obchodów IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się konkurs znajomości tabliczki mnożenia. Już dwa tygodnie wcześniej rozpoczęło się powtarzanie tabliczki oraz odbyły się eliminacje, których celem było wyłonienie egzaminatorów.

W piątek na dużej przerwie każdy uczeń mógł podejść do egzaminu. Szczęśliwcy po prawidłowym rozwiązaniu zadań otrzymywali legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia i jabłko. Owoce cieszyły się powodzeniem, a nawet były powodem mobilizacji niektórych uczniów!

Egzaminowi zostali poddani także nauczyciele. Wszyscy zdali go pomyślnie. Odwiedzono także uczniów klas trzecich, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności. Egzaminatorzy dbali o prawidłowy przebieg konkursu, a egzaminowani uczniowie wykazali się oczywiście znajomością tajników tabliczki. A przy okazji wszyscy dobrze się bawili. Nad całością czuwały panie Iwona Tomaszewska, Lucyna Kochańska-Pastuszka i Donata Rybska.