Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej, odbędą się 21 marca (sobota) o godzinie 10.00. Zbiórka w budynku przedszkola.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

Matematyka w historii
Niedziela, 08. Grudzień 2019 11:59

W czwartek 5 grudnia odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „Na tropach matematyki”. Tym razem szukaliśmy matematyki w historii. Poszukiwaczami byli uczniowie klas czwartej i piątych. Zajęcia poprowadziła pani Magdalena Koput. Za pomocą taśmy czasu uczniowie przyporządkowywali daty panowania polskich władców do wieków. Poszło im znakomicie! Kolejnym zadaniem było układanie puzzli, aby odkryć, jak wyglądały granice Polski po odzyskaniu niepodległości. Na koniec była gra karciana rozwijająca spostrzegawczość. Uczestnicy bardzo dobrze ze sobą współpracowali. Czekamy na następne zajęcia!