Facebook

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

W zakładce Rekrutacja 2020/2021 zamieszczono do pobrania aktualne dokumenty. Drzwi otwarte dla rodziców oraz ich dzieci chcących uczęszczać do przedszkola i szkoły podstawowej zostały odwołane.

Z poważaniem
dyrektor Anna Rudy

Młodzież w teatrze
Niedziela, 16. Luty 2020 21:51

W godzinach popołudniowych 11 lutego uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami udali się do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Mieliśmy okazję obejrzeć wspaniały spektakl pt. „Skrzypek na dachu”. Całość trwała 3 godziny z zaledwie jedną przerwą. Ciekawe teksty, gra aktorów, sprawiły, że czas minął szybko. Była to także okazja poznania odrobiny historii i kultury żydowskiej pokazanej w bardzo przystępny sposób. Pewnie na długo pozostanie nam w pamięci to, co zobaczyliśmy, i emocje, jakie nam towarzyszyły!