Spotkanie po latach... - rok szk. 2003-2006
                 100 4767Spotkanie z klasą rok szkolny 2003 – 2006
Pogodni, pełni entuzjazmu i różnorodnych pomysłów, wyjątkowo aktywni, tak jak Ich rodzice. Wiele pięknych wspomnień – wycieczki, rajdy, marsze na orientację, biwaki, ogniska, coroczne zawody z rodzicami, konkursy, kroniki klasowe. Oj, było tego dużo. Do dziś pozostali tak jak wtedy, pogodni, pełni entuzjazmu, z błyskiem w oku. Życie zmusiło Ich do zmiany miejsca zamieszkania, daleko od Obrzycka, daleko od Polski, nagła choroba dzieci, niemożliwość dokonania zmiany w pracy i inne obowiązki nie pozwoliły wszystkim dotrzeć w piękny lipcowy wieczór do Restauracji „Port Obrzycko”. Największą sensację wzbudziły …zeszyty pochwał i uwag z trzech lat nauki w gimnazjum. Było dużo śmiechu, bo wszyscy jak jeden mąż prosili o odczytanie swoich uwag a nie pochwał. Było też smaczne ciasto, tort, upominki a przede wszystkim piękne wspomnienia.
Dziękuję obecnym i nieobecnym za telefony i za wiadomości na priv.email.  
                                        Do zobaczenia – Grażyna Musiał

 100 4763  100 4764  100 4765