Powiatowy Turniej Unihokeja
DSC 0367a (Medium)W dniach 18 i 19 października 2017r. w ZESPOLE SZKÓŁ W OBRZYCKU odbył się Powiatowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach eliminacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa wielkopolskiego. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły spisały się w turnieju bardzo dobrze zajmując:
dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce.
Dziewczęta z Obrzycka w pierwszy spotkaniu uległy zespołowi z Pamiątkowa 1:3, natomiast w kolejnym meczu reprezentantki naszej szkoły odniosły zwycięstwo wygrywając z drużyną z Otorowa 3:0 zdobywając w całym turnieju 2 punkty. Chłopcy z naszej szkoły pokonali reprezentację SP3 Szamotuły 6:0 , w drugim spotkaniu również odnieśli zwycięstwo pokonując drużynę z Otorowa 3:1. Tym samym drużyna chłopców z kompletem punktów wywalczyła awans do następnego etapu rozgrywek i będzie reprezentować Powiat Szamotulski w zawodach Rejonowych.
 
Wszystkim zespołom biorącym udział w turnieju dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejny w przyszłym 2018 roku.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Obrzycku:
Dziewczęta:
1. Bombelek Zofia kl.VIb
2. Dura Izabela kl.VIa
3. Jarysz Malwina kl.VIa
4. Korpik Zuzanna kl. Vb
5. Lisiak Julia kl.VIb
6. Maćkowska Emilia kl.VIa
7. Mendelewska Patrycja kl.VIa
8. Skowrońska Aleksandra kl. Va
9. Szymkowiak Malwina kl. VIa
10. Tomaszewska Teresa kl.Va
11. Wachowiak Klaudia kl. VIa
12. Woźna Zofia kl.Vb
Chłopcy:
1. Dziurka Jakub kl. VIa
2. Kaczmarek Paweł kl. Va
3. Kaput Maciej kl. VIa
4. Kasprzak Mikołaj kl. VIa
5. Kaszkowiak Jędrzej kl. VIb
6. Kowalski Marek kl. VIb
7. Krawczak Maciej kl. VIa
8. Nowacki Igor kl. Vb
9. Ruta Jan kl. VIa
10. Skowroński Jakub kl. Va
11. Wachowiak Dawid kl. VIb
12. Zając Remigiusz kl. Va
Uczennicom i uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.