Pasowanie na uczniów klas pierwszych
DSC0157226 października uczniowie klas pierwszych naszej szkoły złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności szkolnej. W tym wyjątkowym dniu pierwszoklasiści wyglądali bardzo uroczyście. Przejęci byli tym, że na sali obecni byli rodzice, dyrekcja  szkoły, członkowie Rady Rodziców. Wychowawczynie wspólnie z uczniami przygotowały program artystyczny, w którym brali udział wszyscy pierwszoklasiści oraz grupa koleżanek z klasy V. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym uczniowie ślubowali "być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły." Tego dnia również rodzice pierwszoklasistów ślubowali, że "będą pamiętać o tym, że ich dzieci są unikalnymi skarbami i będą dla nich wsparciem i pomocą". Po ślubowaniu Pani Dyrektor wielkim ołówkiem, przekazanym przez rodziców, pasowała każde dziecko na ucznia naszej szkoły. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz rożki pełne słodyczy.
Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszych kochanych pierwszoklasistów.
                                                         D.R
 
 DSC01563  DSC01564  DSC01568  DSC01569
 DSC01570  DSC01571  DSC01572  DSC01573