Powiatowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.
100 51101aW dniach 25 i 26 października 2017r. w ZESPOLE SZKÓŁ W OBRZYCKU odbył się Powiatowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły spisały się w turnieju bardzo dobrze zajmując:  dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce. 
Dziewczęta z Obrzycka w pierwszy spotkaniu zwyciężyły z zespołem z Ostroroga 2:1, natomiast w kolejnym meczu reprezentantki naszej szkoły uległy drużynie z Otorowa 1:3. Następne dwa mecze to zwycięstwa naszych dziewcząt. Z Grzebieniskiem 3:1 i z Pamiątkowem 3:0.  Tym samym dziewczęta zainkasowały 6 punktów co pozwoliło na zdobycie drugiego miejsca w całym turnieju.
Chłopcy pokonali reprezentację Gaju Małego 4:0, z reprezentacją Pamiątkowa zwyciężyli 4:2. Trzecie spotkanie to remis 1:1 z reprezentacją Grzebieniska. Z kolei czwarty mecz to znowu zwycięstwo naszych chłopców 2:0 ze szkołą z Otorowa.
DSC 00018Tym samym drużyna chłopców zdobyła 7 punktów i wywalczyła awans do następnego etapu rozgrywek gdzie będzie reprezentować Powiat Szamotulski w Zawodach Rejonowych.
Wszystkim zespołom biorącym udział w turnieju dziękujemy i już teraz  zapraszamy na  kolejny w przyszłym 2018 roku.
 
 
 
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Obrzycku:
  
I.Dziewczęta:
1.Bączkowska Patrycja kl. IIIA
2.Dębowska Gabriela kl. VIIA
3.Jasnosik Gabriela kl. IIB
4.Kalinowska Oliwia kl. VIIA
5.Krela Helena  kl. IIIA
6.Leśna Martyna kl. IIIA
7.Leśniewska Aleksandra kl. IIB
8.Michalska Anna kl. VIIA
9.Michalska Maria kl. IIB
10.Ortel Jolanta kl. IIA
11.Tomaszewska Maria kl. IIIA
 
II.Chłopcy:
1.Kaput Mateusz kl. IIA
2.Makosiński Dawid kl. IIA
3.Mendelewski Kacper Kl. IIB
4.Nowak Mateusz kl. IIA
5.Ociepa Mateusz kl. IIA
6.Odrobny Jakub Kl. IIB
7.Oses Mateusz Kl. IIB
8.Pieczonka Mateusz Kl. IIB
9.Samborek Arkadiusz Kl. IIIA
10.Walkowiak Kacper Kl. IIIA
 
Uczennicom i uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
Nauczyciele wychowania fizycznego