XVIII Powiatowy Przegląd Teatralny

t2Dnia 7 grudnia szkolna grupa teatralna „Teatralki” wzięła udział w XVIII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym organizowanym przez Szamotulski Ośrodek Kultury, który odbył się w szamotulskim kinie Halszka. Nasi uczniowie wystąpili jako jedni z pierwszych, dlatego już bez stresu mogli obejrzeć przedstawienia innych grup. Po wspaniałych występach nadszedł czas na trening umiejętności aktorskich z Panem Januszem Andrzejewskim (Teatr Nowy w Poznaniu). Pokazał uczniom jak prawidłowo oddychać podczas wystąpień na scenie. Ćwiczył także z aktorami poprawną wymowę samogłosek. Nam udało się zdobyć 2 nagrody aktorskie, które otrzymały Teresa Tomaszewska i Maria Konieczna. Pani Katarzyna Zagulska-Nowak zdobyła nagrodę reżyserską za scenariusz, który napisała wraz z uczniami. GRATULACJE!

 

 t3  t4  t5  t1