Zajęcia pozalekcyjne

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I półrocze

ZESPÓŁ SZKÓŁ OBRZYCKO
ROK SZKOLNY 2018/2019

Dzień
Rodzaj zajęć Prowadzący Czas Miejsce
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
Ł
E
K
       
Zajęcia rozwijające "English - no problem!" dla kl. IVa A. Kurowska 12:35-13:20 s. 4
Zajęcia rozwijające "English - no problem!" dla kl. Vb A. Kurowska 13:30-14:15 s. 4
Zajęcia wspierające "POGOTOWIE MATEMATYCZNE" dla kl. Vb, VIIa I. Tomaszewska 13:30-15:00  s. 3
 Zajęcia rozwijające z j.angielskiego - przygotowanie do egzaminu w gimn. A. Kaczmarek 13:30-14:15 s. 1
Zajęcia rozwijające z j.niemieckiego- przygotowanie do egzaminu w gimn. P. Kostera 13:30-14:15 s. 17
Zajęcia wspierające "RÓWNAJ SZANSE" A. Kuska - Bartoszak 13:30-14.15 s. 6
Zajęcia wspomagające - pogotowie j.angielskiego "PROGRESS" A. Kurowska 14:15-14:45 s. 4
 Kółko teatralne :"TEATRALKI" K. Zagulska-Nowak 14:20-15:05  s. 11
Zajęcia wspomagające z j.polskiego "OSTATNIA SZANSA" dla kl. IIIA W. Skarupska 14:20-15:05 s.12
SKS - unihokej dla dziewcząt i chłopców szk. podst.  IV - VI M. Kaczmarek 14:20-15:20 sala gimn.
SKS - piłka nożna dla chłopców szk. podst.  IV - VI M. Kaczmarek 15:20 - 16:30 sala gimn.
W
T
O
R
E
K
Zajęcia rozwijające "CZYTAM, PISZE I LICZĘ" dla IIb B. Tonak 10:35-11:20  s. 4
Kółko polonistyczne "UMIEM WIĘCEJ" dla kl. IIa D. Rogalska 11:30-13:00 s. 4
Zajęcia wspierające "KROK PO KROKU" Z. Krzyżaniak 11.40-12:25 s.20
Kółko komputerowe: "Programowanie KOD z KOTEM" kl. IVa H. Stryjska 11:40-12:25 s.9
Kółko komputerowe: "Programowanie KOD z KOTEM" kl. IVb H. Stryjska 12:35-13:20 s. 9
Zajęcia wspierające "POMOCNA DŁOŃ" kl. IVa L. Pastuszka 12:35-13:20  s. 6
Kółko ruchowo-taneczne "ROZTAŃCZONE NUTKI" J. Nitek 12:35-13:20  Mała s. gimn.
Zajęcia wspierające "POGOTOWIE MATEMATYCZNE" kl. IIIB I. Tomaszewska 13:30-14:15 s.3
Zajęcia wspierające "BIERZ BYKA ZA ROGI" A. Nowak 13:30-14:15 s.11
Kółko matematyczne "MATEMATYCZNY TEAM" kl. III G S. Pochłopień 14:20-15:05 s.8
Zajęcia wspierające "Nie bój sie, nie lękaj się" B. Derda 14:20-15:05  s. 5
SKS - siatkówka dla szkoły podstawowej i gimnazjum D. Pociecha 15:20-16:30 s. gimn.
Ś
R
O
D
A
Zajęcia komputerowe "Komputerowe opowieści" M. Łukaszewicz - Lupka 9:00-9:45 s.9
Kółko ortograficzne "Ortografia na wesoło" dla kl. III a sz.p. K. Kalisz 11:30-13:00 s.14 
Zajęcia rozwijające "Przygoda z TWINNING" kl. V a A. Kaczmarek 12:35-13:20  s.1 
Zajęcia rozwijajace "Przygoda z TWINNING" kl. VI a B. Michalak 12:35-13:20  s.1
Zajęcia rozwijajace "PRZYRODNKU RÓWNAJ SZANSE" A. Kuska - Bartoszak 12:25-13:10  s.6
Zajęcia wspierajace z matematyki "POGOTOWIE MATEMATYCZNE" kl. IV b, V a I. Tomaszewska 12:35-13:20  s.3
Kółko języka niemieckiego "GUTER START" kl. IV P. Kostera 13:05-13:50 s 17 
Zajęcia wspomagajace z j. polskiego "Druga szansa" kl. V c W. Skarupska 13:30-14:15 s.12 
Zajęcia wspierające "POMOCNA DŁOŃ" kl. VI a i b M. Rybarczyk  15:05-15:50  s.13 
 Zajęcia sprawnościowo - zdrowotne FITNESS dla dziewcząt  K. Greczka  14:15-  
C
Z
W
A
R
T
E
K
 Zajęcia wspierajace "Matematyczna kreatywność" dla kl.I a J. Nitek 11:40-12:25 s. 14
 Zajęcia wspierające "SOS"  M. Koput 13:30-14:15 s. 2
Zajęcia przygotowujące do egzaminu "Z TESTEM ZA PAN BRAT" M. Koput 14:20-15:05 s. 2
Zajęcia rozwijajace z j. angielskiego - przygotowanie do egzaminu kl.VIII b B. Michalak 13:30-14.15 s. 1
Zajęcia wspierajace "KROK PO KROKU" Z. Krzyżaniak 14:20-15:05 s. 20
Kółko matematyczne "Egzamin tuż, tuż..." S. Pochłopień 14:20-15:05 s.8
Kółko religijne "Chwalmy Boga" B. Derda 14:20-15:05 górny hol
Chór szkolny H. Pociecha 15:00-16:30 s.5

P
I
Ą
T
E
K

Zajęcia rozwijające "CZYTAM, PISZE i LICZĘ" B. Tonak 10:35-11:20  s. 4
SKS - unihokej dla dziewcząt i  chłpoców sz. podst. IV - VI M. Kaczmarek 13:20-14:20 s. gimn.
       
SOBOTY- KÓŁKO TURYSTYCZNO-PRZYRODNICZE (wg harmonogramu rajdów PTTK) S. Pochłopień 8:00-14:00 w terenie