Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 za nami. Dziękujemy klasom za włączenie się w obchody poprzez stworzenie plakatów oraz wszystkim uczestnikom konkursów. Zwycięzcami konkursu na pracę pt: „Strażnik Internetu” zostają Emilia Odrobna (1a) oraz Benon Szrama (3a). Pozostali uczestnicy (Martyna Sadowska, Lena Machnik, Amelia Nowak, Dawid Kurowski, Maurycy Śliwka) otrzymują wyróżnienie. Uczniowie klas 4-8 tworzyli prace za pomocą programu Scratch. Gratulujemy wszystkim odważnym. W klasach 4-5 wyniki są następujące: 1. Anna Lupka (5a) 2. Julia Matusz (5a) 3. Lena Dukat (4a). Natomiast wśród uczniów klas 7-8: 1. Paweł Proch (8c) 2. Adrianna Piekarska (7b) 3. Radosław Szczepański (8c) oraz Rafał Prucha (8c). Spore zainteresowanie wzbudziła gazetka dotycząca gier online, cieszymy się bardzo. Kolejna edycja DBI już za rok