13 października br. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Burmistrz Igor Kołoszuk wraz z przewodniczącą Rady Miasta, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie oraz obchodzący swoje święto nauczyciele. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Anna Rudy, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia nagród Dyrektora i Burmistrza dla wyróżniających się spośród grona pedagogicznego osób.

W części artystycznej uczniowie z klas I – III pięknym tańcem oraz śpiewem wspomaganym przez szkolny chór wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Wiele śmiechu wzbudziły scenki na temat zdalnego nauczania w wykonaniu starszych uczniów i nauczycieli.