22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Jego celem jest popularyzowanie postaw proekologicznych oraz uświadamianie społeczeństwu, jak kruchy jest ekosystem Ziemi. Z tej okazji w piątek ubraliśmy się na zielono. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym wykonując plakaty pt.: „ Jak dbać o środowisko”. Na terenie naszej placówki wspólnie posadziliśmy symboliczne drzewko oraz kwiaty. To był wspaniały dzień.
Laureaci konkursu „Jak dbać o środowisko”
Klasy IV-V
I miejsce Marta Oses klasa 4b
II miejsce Emilia Nazarenko klasa 5a
III miejsce Gabriela Preiss klasa 5b
Klasy VI-VIII
I miejsce Nicole Brzóska klasa 6b
II miejsce Hanna Hojan klasa 8a
III miejsce Aleksander Matusz klasa 8b
Wyróżnienia:
Maria Kowalska klasa 4a
Maria Anglart klasa 4b
Maja Rutkowska klasa 6a
Oliwia Szczepańska klasa 8a
Gratulujemy!