W niedzielę w Radzewie odbył się „Wiosenny Turniej Unihokeja” dziewcząt w kategorii młodziczek. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce. To kolejny turniej i kolejny bardzo dobry występ. SP Obrzycko pewnie pokonało
UKS Jastrzębie Żytowiecko 14:1 oraz UKS Junior Kębłowo 9:1 ustępując tylko na boisku
UKS Radzevii 4:14 Wyróżniającymi zawodniczkami MVP w poszczególnych meczach zostały Maria Kaczmarek, Magdalena Krysztofiak, Zofia Cieciora, Joanna Filipiak.
Duże brawa należą się wszystkim dziewczynom w składzie: Zosia Cieciora, Gabriela Łowińska, Amelia Korpik, Otylia Konieczna, Amelia Kaszkowiak, Oliwia Piekarska,Zuzanna Andrzejewska, Maria Kaczmarek, Magdalena Krysztofiak, Gabriela Andrzejewska, Wiktoria Grzeszkowiak, Patrycja Nowak, Julia Matusz za poświęcenie i ogromną pracę jaką wkładają na każdym turnieju oraz treningu.
Mariusz Kaczmarek.